Služební cesta.

posted on 30 Jul 2014 07:04 by wealthyfatherla91


Šéf mi volal, že mám. Příští týden na Moravě Chystám se jít s dvěma kolegy. Ubytování a další věci jsou zařízeny. Říká se, že musím souhlasit, aby mě vyzvedl doma. Zavolám kolegu a zdá se, že trochu naštvaný, že jsem s nimi. A druhá je docela v pohodě. Vím, že jsem velmi rád, že to prima chlap. Dlouho flirtuje s. Napadá mě, že část z nich vypadá docela rozbitá. Dojdu si pro cestu na pár věcí a přibalíte sexy košili, černé punčochy a jehlové podpatky. Jen v případě, je-li to třeba.

V tomto pondělí večer, aby mě vyzvedl doma, budu dělat kufřík v autě a sedět a zapnout hudbu v uších. Pokud bychom šli s jediný, já bych to nenechte ji, ale s nimi? Co je, jsem s nimi mluvit? Jen na chvíli jsem spát, vždycky jsem spát kdekoli. Když jsem se probudil, je temná noc, a my se zastavit na čerpací stanici. Ostatní se mě ptá, které by bylo dosaženo na zádech, když jsem sedět vpředu. Pak si sednout. Bavíme se na chvíli, pak si uvědomíte, že. Podle mých kouká "Co je?" Zeptejte se. "V současné době máte velmi pěkné," usmívá se na mě. "Lichotníci jednoduché," jsem se smát, ale byl jsem spokojen. Ví, že se mi líbí. Jsem řídit auto, sledovat ubíhající krajinu. Najednou cítím ruku na koleno. Překvapený jsem se na něj podívala. "Je to," ptá se. Zavrtěla jsem hlavou a jeho ruka pokračovala až na lem sukně, a pak pod ním, a já se snažím vytáhnout kalhotky. "Nebuď hloupý," Podívám se zpět a říci, že člověk usnul. Nicméně, jsme na dálnici, nemají třídit. Trochu šíří nohy a on klouže pod kalhotky, najít otvůrek a blaženě jít do mého kočička. Je to vzrušující. Pokud zjistíte známky naznačují, že několik km šeptá mi čerpadlo, pokud nechcete, že ne toalety. Přikývne. Chci, aby to stejně dobře jako on. Tankování, poodjede a jde dovnitř. Já jsem se s ním, koupím ti drink a jít na záchod. Je to ven, vzal klíč od dívky za pultem. Půjdu po chvíli. Já půjdu k němu, on okamžitě zablokována a vytáhl ruce pod sukni. To mě políbí, a objímám ji. Pak se otočí zády a táhne moje kalhotky. Ruce testu, jestli jsem připraven. Jsem mokrá. Rychle dal kondom v ruce a hned jsem podmanil tvrdý penis v píči. Hlásím se do stáje a on šuká mě milý. Zasunutý ruce pod mým svetrem a zachránit prsa služby. Hladit moje prsa, zatímco já ještě vymrdává kočička. Je ve spěchu, mám pocit, že injekčně. Uklouznutí, otočí se k němu a políbil mi vlasy. Skvělé učení. Pak jsem se dostat zpátky do auta. Ostatní jsou stále spí. Začíná a dovolenou.

dostaneme do hotelu, ty a on můj pokoj číslo pečlivě uloženy. Ani jsem vybalil a bušení srdce. Vytáhli jsme si košili a další sexy proprietky a aby se cítil tak vítejte. Seznamte se mě tlačit do náruče a zpracovává se za mnou do postele. Dej mě, a hned jsem se poškodí píču. Neser mě pěkné. Pak jdeme do sprchy společně, pěkné namydlíme, opláchněte a jsem kouřit můj penis. Nádherná mi vycáká polibky.

Druhý den práce a večer se vrátil ke mně a já promrdáme druhou noc. Zajímalo by mě, jestli ostatní objevil něco. Ráno při snídani jsem viděl, ještě blíž než předtím. Pak se zeptá, jestli jsme spolu spali. Jsem šokován. Kolega přikývne a on by se rádi připojili. Není to špatný chlap, jsem přikývl. Ve večerních hodinách si přijdou jak a postupně jsem vybudoval a kouřit moje kočička. Některé změnil a nakonec mi stříká spolu semeno.

A já myslel, obchodní cesta je jen nudná práce.

cesta zpět vždy o jeden a druhá loď mě usadil na zadní sedadlo. Oba mi opět do prdele, a já bych kouřit své ptáky. Super-zkušenosti a obchodní cesta k nudě. Bullshit!

Comment

Comment:

Tweet