Švagrová

posted on 03 Aug 2014 10:52 by wealthyfatherla91


Jsem 30 letý muž atletické postavy z Jižních Čech a chci popsat svůj příběh. Můj problém je, Dana - Třicet - skutečná dáma, se vším, co k němu patří a co více - moje sestra-v-právo.

Miluji tuto ženu po dlouhou dobu, vlastně, protože jsem viděl, že se s ní oženil poprvé. Má černé, dlouhé vlasy, krásné tělo a nohy úplně fantastické. Krásné nohy s vysokými oblouky a krásné prsty, které neustále maluje nejkrásnější jezera. Pokaždé, když jsem ji viděl, byl jsem v transu. Povaha dominantní typ, dobře upravený vzhled, stále mě přitahuje. nikdy fungovat

, protože má můj bratr-in-law a její manžel se dobře starat - to bylo vidět.

obvykle nosil maso-barevné punčochy a vysoké podpatky sandály. Stál jsem vedle ní žít před osmi lety, jsem rozvedená a protože jsme bydleli v paneláku na stejném patře, téměř každý den, kdy jsem ji potkal.

Samozřejmě, že jsem se snažil využít každé příležitosti, že vědí, že nejsem tak lhostejná opustit a lichotky z mé strany nekonečný. Vzala ho za samozřejmost a vždy kouzelné usmála.Těšil Byl jsem její narozeniny a svátek, takže mohu navrhnout, políbil ruku jeho uctívání bylo vždy smát a řekla jsem tak galantní před sto lety byl.

V těchto osmi letech o mnoho způsobů, jak vidět nebo dotknout její krásné nohy, ale největším zážitkem bylo, když jsem maloval podlahy v bytě. Malované podlahy barva, plazit na kolenou po celé místnosti a otevřete dveře do bytu a Dana. "Ahoj, jak se máš?" Otočím se vidět, že má na sobě tričko, které končí někde pod prsa, krásný opálený pupík a břicho, jako vždy, já začínám kohout do kalhot ztuhnout. Je to asi osm centimetrů od mé ruky, a vidím krásné nohy v pásu botičkách patě .... maloval prsty hledět přes tenké tělové barvy punčoch a v tomto nápad přišel ke mně .... "Je to strašné, ale já mám Puck, ne nějaké staré silonky? "V těchto slovech, mám penis jako železnou tyčí a já nesnesu, aby si všiml. "Můžu přinést vám to," a táhne se na její krásné nohy na mé tváři. Já jsem v transu jsem použít kartáč pro zábavu, jak jsem chytit nohy. "Nyní můžete sundat a vzít to na mně," vtipálek. "Pořád to možné, protože ponožky jsou tak svlíkání nekoná," říká se smíchem .... otevřu pásky na boty a silonky nahrává pomalu přes horké nohy, rád bych lízat nohu, ale netroufám si . Pomalu se spouštěcí noze a další. "Udělej, co jsem to udělal" a celá věc znovu, ocas je na prasknutí. "Takže jsou špinavé, alespoň já nebudu bojovat," řekl. Beru to pěkné teplé punčocháče a mám ho na nos. "Neřekl bych, že to voní báječné." "Fuj zastavit a raději načíst barvu, budu rád, abyste vypadat", a pomalu jde - tam jsou na zemi a klečet v rukou jeho voňavé silonky. Vzhledem k tomu, dveře se zavřely a vytáhnout ocas spermatu do pusy .... budu Nádherná slaná chuť jejích nohou v puse jsem: lick půl minuty před tím, než měl na noze a je nyní a vychtnávám do krásné vůně! Pomyslel jsem si. Second'll se na jeho penis a zavřela oči maloval její krásné nohy v mé tváři. Geysir moje sperma pochází téměř okamžitě. Více minute punčocháče cvičení na ocasu a olizování pomyslnou nohu na silonce.

Pokud se uklidnit, dotřu podlahu a jít se vykoupat. Ležím ve vaně a přemýšlet o tom, co se stalo dnes odpoledne. Pak jsem slyšet důvěrně známý zvuk podpatků na podlaze. Rychle dostat z vany a otevřete dveře do koupelny, uviděl jsem dveře. Slyšel jsem zaklepání - můj plán vyšel. Danuška je tady. "Další!" Ocas je pro mě představa, že při otevření, což jim, že mě vidí v plné zbroji. Jsou dveře otevřené. "Tak co jsi ....?" a dívá se přímo na mě. "Ano, já jsem ve vaně." "Nemůžete říct, abych přestal, až sem?" "No, že jste nikdy neviděl nahatýho chlapa nebo co?" Zavře a jde se podívat do místnosti. "No, to je pěkné ... pomohl jsem tyhle punčocháče?" "Vy nevíte," odpověď a strčil ruce postavit penis pod vodou. "No, jsem zpátky na trať," "Ty chceš, abych se umýt po zádech, když jsi tady?" "Já vím, a jsem si zlomil svou sestru!" "Pokud lze jen těžko říct, takže ..." odpověděl jsem. "Ne, ne, ne, umýt mi," a odejde.

To trvalo osm let, než jsem se rozvedla. Pro posílení Po rozvodu pro mě, Dana šel do práce (mám malou posilovnu bylo) a měl možnost vrátit se do, ale nikdy neudělal. Možná, že jednou trénoval zanožování stroj ležel na břiše a nohy dal řemenici. "Počkej, to je dlouhý" a já jsem poklekl u jejích nohou měl tenisky ... a vysoké podpatky znovu. "No, zkuste to" vzal role disk běželi přes patě boty. "Jaůů to bolí," "Počkej, musím si sundat boty ..." Ona zahnutý a Porcile nohy v kolenou. "Vezměte mě a sledujte, zda na omdlení," zasmála se a zůstal nehybně ležet na míč .... odtažena jsem ji chytil bota kotník a zabořil nos do její nádherné luk ... polekaně a otočil .. .. "Co to děláš ..?" "Nemůžu si pomoct, ale její nohy voní báječné." "Ano, určitě ... jdi pryč a nech mě cvičit!" Musel jsem jít, protože jsem asi prasklo.
říká: "Jsem hrozně bolí záda namasíruješ mě .." "Já tě miluju." Otočila se a sundala si tričko ležel na posteli, položil ruce na jeho hlavu a zařval "Pojď!" Klekl jsem si obkročmo nad ní a začal ji jemně třít záda asi patnáct minut později, řekl jsem, "jsem dělal předtím, jak jsem to nebolí záda, já ti ukážu to jako erotické masáže, co děláte ... lehnout. " Stáhl jsem si košili a lehl si ... Stál přede mnou a její boty ... její nádherný Paleček, jsem tak blízko k obličeji, jsem mohl dotknout jazykem, ale nedělá mi šanci, vstoupil na moje záda a šel tam a zpět, aby ... opravdu praskaly ve mně ... "To je ono, budete se cítit lépe ..?" "Ano ..." kalhoty pod jejich nohama, když volal její manžel a hodil T-Shirt, a byl přesvědčen, v odpoledních hodinách.

jsem přesvědčen o tom, e-mailem, aby se ve večerních hodinách, aby vás pobaví na chatu. Ona souhlasila a tak v osm jsem se zaregistroval, a čekal na ně. Přišlo to přesně tak, jak mluvíme o kecy v chatu a pak jsem dostal nápad ... Zaregistroval jsem se pod falešným jménem a navštívil náš pokoj sedl s ní řeč, a my jsme začali otevřené. Do té doby, jsem si zlomil pod jeho přezdívkou, a zůstal tam pod falešným jménem. Mluvil jsem o svém fetiš na ženské nohy a ona opravdu překvapilo tak. Popsal jsem jí, mám rád svou sestru v právu a má nádherné nohy, atd. .. Někdy jsem napsal, že jsem jako její bratr-in-law, a že jsem potřeboval. Naléhal jsem a přesvědčen, buď mu dát šanci, ale nechtěla slyšet znovu a řekl: ". Co je v domě, není pro mě"

To trvalo asi rok ... máme posílat fotky .. . vždy odvážný, ale ne tvář. Vaše dotazy začal být zvědavý a já jsem se dozvěděl, že jsem se asi nikdy nedozvíme, že je dominantní, ale nikdy se snažil, ale já by se odvážil, protože víme hodně o sobě, a že on odešel do jeho lízat nohy, ale jen se mnou, a tak dále. Pomalu jsem začal mít pocit, že ví ... Když jsme se potkali, usmála se tajemně a nohy mi ukázal obdiv víc a víc ... A pak se to stalo ...

Jednou odpoledne přišla na abych pracoval, když jsem tam byl, jsem si sedl na židli, šel pěšky a koukám .... Mini sukně, punčochy, boty podpatek a růžový lak na nehty. Já, zmatený a zeptal se: "Vypadáš krásný večer, ale sakra, dáš si kávu" "No, to je jasné," řekl ... vstát

a dělat kávu, a řekla: " Jak kování, protože jsem pořád stejný. "Myslím, že kávu na stůl a sednout si naproti ní. On zapálí cigaretu. "No, ty jsi nádherné nohy a jsou dnes snad ještě krásnější." Natáhnout nohy před sebe. "Co je na nich tak dobře? Když vím, že lidi, kteří jsou poháněny ženský nohy" a podívá se na mě ostře a polkl, a mám pocit, že červenat. "Oni si vždycky říkal, že moje nohy voní. Jak může někdo cítit své nohy?" "Pokud vám záleží na nich a jsou vždy čisté a jsou voňavé, to je normální," snažím se zůstat v pohodě, ale já nejsem. "A vy si myslíte, že to je normální, pokud člověk chce žena lízat nohy?" a nejkrásnější nohy houpat se na mě. "Věřím, že v případě, že je tak krásná, jako jsi ty?" a podívat se do očí. "Tak proč je dlouhá nelížeš!" Cítím krev v mé hlavě jako ruměnec .... Nečekal jsem, že ve snu ... "Tak co je ....!" vyzývá ... Již na kolena a vzít vyhlídkovou nohou chvěje v ruce plné s, a já si myslím, že to, co jsem chtěl 10 let je zde. Polibek nádherný Tom Thumb ... voní .. já si netroufám, zvedne se jí do očí .. Pomalu, od podrážky a říká: "Suck!" Poslušnost, beru ho do pusy a začnou sát. Najednou se vytáhne a říká: "Vezměte si své boty" Jen to, co chce. Pokud boty spočívající jednu nohu na mé tváři. Vytáhněte cigaretu a říká: "Hele, co se děje, lízat, lízat mé krásné nohy Cítím se docela dobře o, přinést Nebo snad voní.?" Ona se směje. "Voní to báječně, Danuška" "Od této chvíle budu volat svou ženu, a když jdu, padl na kolena a olížeš své krásné nohy. Je to jasné?" "Ano, má paní," říká skromně a rychle lízat páchnoucí nohy po celé délce. "Zajímalo by mě, co si silonkama s tím, co jsem dal vám udělal?" Nesouhlasí a stále olizovat slavné nohy. Soft mě udeří do tváře a řekl: "Co jsem ztratil řeč ...?" "Ne, má paní, lízal jsem to asi dvě hodiny." "To je všechno? Nic?" "Já jsem ho následoval tam." "Ty hajzle!" a její krásné ruce padl jsem na tvář. "Myslel jsem si to vzít ...! .. A pojď, nemám na to celý den!" Poslušnost, jsem vytáhnout můj ztuhlý penis do kalhot. "Miluješ hodně o nohy," usmívá se a přesune na druhou nohu na svém ocasu, který je jak železná tyč. "Ano, madam," odpověděl jsem, a on stříká jeho mocnou Geysir jejich nožičce. "Člověče, vy jste chytrý chlapec!" směje se a říká: "Miluješ svou paní tak ...?" "Ano," odpověděl jsem. Klade nohu před mou tvář. "Tak krásná, psí lízat, pokud máte pěkný čistý moje paní." Neočekávám, že všechno, co před ním a řekl, jezdím jazykem od prstů až ke kolenům. Uvědomil jsem si, že koleno U punčocháče jsou samodržky, a že nemá kalhotky - Triangle havraní vlasy se táhne od podbřišku a neochotně řídne mezi nohama. "Kam koukáš, prase!" tlačí hlavu a nohy na zemi, pošlapal "Dovolila .. na sebe? Drž jazyk za zuby!" Udržuje svůj jazyk na koberec, a mám pocit, že můj palec zatlačíte na ně. Cesta ho sem a tam, a řekl: "Někdy je rozdrcen byste být větší," směje se. Po pěti minutách, chytne mě za vlasy a zvedl hlavu nakloní dopředu a křičí: "Teď budu lízat kundičku a snaží příliš šťastný, že opravdu nemusí být!" a než jsem řekl na okraj židle něco poposedne a kritizuje mou hlavu mezi jejími krásnými stehny. Moje nohy pod židli, hlavu mezi nohy. Můj jazyk prorazí houští vlasů a cítím její sladké rty. Chystáte se na výlet je špička jazyka na klitorisu a zuřivé jízdě přes jeho jazyka dopředu a dozadu. Vaše ruce, hlavu a můžu přes hustou vegetací na podbřišku, jak šťastný vrní a zavírá oči. Otevřu pusu dokořán pat nejhloub jazyk, jak na to a můj horní ret a nos v hustém porostu na podbřišku. Vlasy se namočí se slinami a moje vlastní šťáva začne mě tlačil na jazyku. Chutná to nádherné, božský nektar teče do úst, a já jsem dávat pozor na mě, nebo tekoucí kapky. Po chvíli zatáhne hlavu a řekl: "Lehni si na záda!" Šel a oni rokročí celém mém obličeji. "Drž jazyk za zuby!" Budu dělat, co chce, a můžu, vidět, jak medvědy na mé tváři. Jezdím jazykem v její píči. Položte ruce na zem a začne jezdit kundičku na můj obličej od brady do očí. Slyším její kočička facku na mé tváři. Pouze budete držet jazyk za zuby, a po absolvování její kundička sám. Po chvíli sedí na bobku a řekl: "No, druhý otvor, že nemáme zapomínat ..." Poposedne zadek na jazyku a můj nos je na kraji její kundičky. Jezdím jazykem kolem jejího zadku, když říká: "No, co psi, projet hezké osla jeho majitel, ať už je to krásná voňavá", trčí její jazyk v zadku ... A blažený povzdech a začíná dát ruce z její kundičky. Její sténání jsou stále intenzivnější a rychlé pohyby rukou ... Po chvíli se vzepne a mám pocit, že můj nos kape sladkou šťávu z jejího srdce. Mám po celém mém obličeji ... něco, co nadzvukovou a přistane EDNE kundu na mé tváři pod nosem a ústy s ní a já se nemůžu dýchat jazykem. Už Sliz šťávu z jejích rtů, a když to udělal, viděl jsem ji za boky a olizoval celý svůj rozkrok o svém stavu. Zřejmě to rád a říká: "To je dobrý kluk, umýt krásná dámo" a já lízat jazykem sladký nektar vlasech. Zvedne sukni a táhne na židli a zapálil si cigaretu nohu položit na mé tváři. "Nebylo to špatné, psi lízat, lízat moje nohy je tak dobře", a tlačí mě vaše krásné nohy do pusy. Druhá noha je stále hraje s mým penis vztyčený a řekl: "Jako odměnu můžete šukat mou botu, ale ne, postříkal její" vzít nohu z pusy a hodil botu na mě. Dá se chodit pěšky na čichání cigaretu a řekl: "Pojď, ukázat, jak moc máte rádi paní ... Dog" a rozsměje. Nastavte šukat botu na jeho genitálie a začít. Směje se srdečně, a já jsem na vrcholu světa. Po chvíli jsem se nechal botu na zem a nastříkejte pár metrů před ním. "Noo to bylo hezké vidět, že jste opravdu rád svou ženu ... mohu na mé boty a já jdu." Pokud bota obuté stále olizovat její chodidla a poklekl s hlavou na podlaze přednášet: ". Děkuji své ženě, že jsi krásná" Jeden poslední polibek rozkošný Tom Thumb. "Byl jsem docela rád, nezapomeňte, co jsem vám řekl, jsem brzy ... a já pracuji mylady, a v těchto e-mailů, které jste mi napsat rok .... bratr-in-law. " Klekněte si na podlahu a nesmírně se těšíme na další návštěvu.

Comment

Comment:

Tweet