Platí Disciplína pro ni

posted on 11 Aug 2014 20:32 by wealthyfatherla91
SMACK!

Těžký pádlo zasáhla její zadek tvrdě, takže jí vykřiknout znovu a kopat nohama, když ležel na posteli, slzy byly volně tekoucí minimálně pět minut, teď.

SMACK!

Opět platí, že žihadlo disciplíny pádla zvětšila přes její exponované zpět boku a cítila modřiny prohloubí, když zabořila tvář proti přehoz vzlykání.

SMACK!

Zalapala po dechu bolestí její zadek cítil, ale pořád držel pevně na posteli nad hlavou.

Věděla, proč je tady. Vzpomněla si živě, jak ona mluví k manželovi. Vzpomněla si na bolest v očích, jak jejich přátelé seděli kolem svého obývacího pokoje, se smíchem na to, co si mysleli, že je to vtip, on byl terčem tohoto vtipu. Věděla, že disciplína je přijít, když se vrátil domů, a ona věděla, že bolest jí způsobil by si ji brát tuto disciplínu bez otázek.

SMACK!

Pádlo stávkující proti její oteklý zadek se jí křičet znovu, a nohy napjaté k bodu zvedla boky pryč z postele.

Vzpomněla si na svého manžela vyšla z domu dříve, že večer, když smích ho následoval do noci, dveře stál za ním otevřely. Viny cítila ublížit mu přemohl ji a zmizel z dohledu.

Oni byli v křesťanské Domácí disciplinární manželství jen za něco málo přes rok od té doby, a ona dostala značný počet dobrých, pevných výprasky na jeho ruce. Každý z nich byl disciplína pro ni lámání jedno z pravidel, které se dohodly na ve smlouvě, že se obě podepsané.

SMACK!

Pádlo stávka na její silně bolestivé zadku dělá ji hodit zpátky hlavu a křičet, když oblouky ji zpátky bolestně, znovu kopal nohama. Její zadek jde necitlivé na pár okamžiků, než se cítí hluboké žihadlo, a pulzující na její zadek začít znovu, když si lehla na postel dusit vzlyky drásající její tělo.

Vzpomněla si, že to všechno začalo tak nevinně, předchozí večer, protože připraveni bavit svého kamaráda, a jak večer šel dopředu všichni se těší. Večeře se připravovala byla blouznil nad a víno si vybral pochválil jídlo dokonale.

SMACK!

Křičela do přehozu, když ji pádlo udeřil znovu, a cítila podlitiny její oteklé dolní šíření pokrýt její zadek úplně. Necitlivé na tvářích trvala naštěstí už tentokrát, a proklela její tělo, když ucítila hladkost mezi nohama. Cítila, jak absolutně žádný vzrušení do ní z oboru, jak se obvykle dělal, a na okamžik myslela, že by mohla pustit její močový měchýř. Ale věděla, že to byla reakce jejího těla vždycky.

Nikdy jsem vykřikla tak těžké, ani kdyby jí nikdy nedal takový těžkou disciplínu. Bylo to, jako kdyby ostatní disciplíny výprasky byl jen pro zábavu. "To byla pravda disciplína" pomyslela si, když její viny pomalu, někdy tak pomalu, byl štípané pryč od ní.

Ona a její manžel byl vždy blízký během jejich manželství, a zdálo se pouze na růst přiblížit, jak se roky vlekly, vždy se drží za ruce, vždy potřebují cítit jiní blízcí. Miloval ji hluboce si uvědomila, a dokonce i jejich velmi rozdílným způsobům myšlení, byli perfektní zápas pro sebe. Oba věděli, že Bůh je svedla dohromady, a také věděl, že oni by nikdy součástí.

Po večeři a nápoje večera, všichni seděli kolem obývacím pokoji mluvit. Diskuse se stala mírně nemorální, ale oni byli oba zvyklí, že otevřeně hovořit o sexu a sexualitě. Pak otevřel dveře nevěděla, by vedlo k tomu, uvedením jeho výchovu v San Franciscu.

SMACK!

Zaklonila hlavu a znovu zařval hlasitě, kopal nohama divoce, a téměř dosáhl za ní na její dno jako pádlo přistál elegantně proti její kůži znovu. Chip. Chip. Chip

Oni sdílel každý intimní tajemství svého života, protože je vdaná, ale nikdy sdíleny ty věci s ostatními. Zneužívání oni oba snášeli, že fetiše oni prozkoumali, zmatek mládí.

Jejich přátelé si vzal její komentář a rozhovor stočil na téma homosexuálních mužů. Někdo řekl o to, zda lidé byli lépe dávat hlavu a předtím, než si myslela, řekla zeptat manžela. Smích byl hlasitý a dlouhý, jako inuendo z něj byl dobrý Kouření létal po místnosti.

SMACK!

Stále vykřikla, i když její kůže zmizel otupělý, a kopl proti posteli tvrdě. Mohla by stále cítí bolest hluboko v její zadek jako pádlo udeřil její dno znovu. Pustila na postel a strčil ruce do hrudi odolat nutkání zmírnit bolest cítila ve svém zadku. Chip. Chip. Chip

Když se vrátil do domu hodin později, když seděl v obývacím pokoji s TV na objem ztlumen. Neřekl ani slovo, když ji vzal za ruku a poklekl na hodu koberci uprostřed místnosti s ní. Vždycky se modlil, než jí, že disciplinovaní, ale to bylo poprvé, co se kdy modlila se s ní vedle něj před disciplíny.

Oni se modlili za dlouhou dobu, než se stodd a řekl, že pouze čtyři slova mluvil, protože vyšel z domu, jen slova, co řekl, protože ležela na posteli.

"Připravte se na disciplínu"

SMACK!

Strčila ruce do ní, dokud ji objímala sama pevně jako pádlo opět přistál. Její tělo se odrazí na lůžku z ní kopat tak tvrdě a křičela, její hlas surový v krku, vzlyky stálý proud slz, které nasycených přehoz. Chip. Chip. Chip.

Se všemi pravidly ona členění jejich smlouvy, jí nikdy neublížil své manžely pocity, které způsobem. Její vina jako jejich přátelé opustili, omlouval se za své poznámky, to všechno náročné. Je kompletně smazány všechny ostatní z mysli, když tam seděl a plakal.

Když se vrátil, její úleva byla tak velká, že propukla v čerstvé slzy, chtěla ho držet blízko. Ale on jen vzal ji za ruku a poklekl k modlitbě. Pak řekl, že ti čtyři slova.

SMACK!

Objala sebe pevněji jako pádlo udeřil, její tělo se cítí, jako by to bylo hučení po všem. Ona mlátil kolem na posteli, kopal nohama a křičí její hrdlo chraplavě. Chip. Chip. Chip.

Pak ucítila chlad na kůži zadku, a uvědomil si, že on byl třením krém do něj. Mezi vzlyky wracked její tělo znovu, protože její mysl se uznává, že její disciplína výprask byl, naštěstí nad. Položil krém na její zmučené zadek tolikrát, kolikrát se pomalu začala zastavit její vzlyky, třel ho bolestně do kůže. Ona také si uvědomila, že její tělo bylo vydali orgasmus, ale ona neměla ponětí, kdy. Pak si lehl vedle ní a vzal ji do náruče.

"Je ti odpuštěno mou lásku". Řekl, když ji houpal sem a tam. "Čistý břidlice má lásko".

Je položen v náručí, ještě objala hrudník těsně po dlouhou dobu jako ona plakala, a držel ji utěšit. Pořád říkal, že bylo odpuštěno, a že to bylo v pořádku. Pořád říkal jí, že ji miluje a že ji vždy milovat.

Trvalo velmi dlouho, než jí pláč zcela zastavit, ale když to udělal, ona objala ho a políbila ho na hruď.

Když se konečně setkali oči, viděla, že on byl také pláč těžké. Ale ona viděla, co se tam opravdu potřeba, viděla lásku, a viděla pravda, odpuštění.

Oni volali znovu tiše v každé jiné náruče té doby, dokud ji vzal za bradu a jemně zvedl ji, aby se na něj podívala.

"Prosím tě miluju." Řekl. "Prosím tě, už nikdy dělat to znovu."

Comment

Comment:

Tweet