Postie

posted on 03 Sep 2014 09:44 by wealthyfatherla91


jsem trochu živnostníček, která má zákazníky po celé zemi, a oni často posílají zboží poštou. Sedět na naší straně za pult s úsměvem paní, která jistě každý kluk se mi líbí, jiný oblek jiná situace a okolnosti liší od poštovní uniformička by byla zavedena za pultem a venkova bezpečnostní mailová skla. Někdy jsme prohodit pár slov dohromady, a ne jeden nebo druhý show, ale někdy mám pocit, že odbočení je na spadnutí a že mluvíme o jiných než obchodních věcech. Její jméno je neznámé, je na etiketě, a pravděpodobně také znamenat, vím, že to je napsáno na každém zásilky ani nevím kde bydlím, kde je vchod do domu. Ale telefon nemám prsten na dveře, že má hodně je nutné nerv ... Já nevím, jestli je vdaná nebo registrovaný, nebo když ví, že jsem ženatý, nebo má-li za těchto okolností, Nemá smysl jít do takového dobrodružství, aby se.
Za týden byl Velikonoce a já jsem vyrazil do města obecně označená trasa. K dispozici je fiktivní, je tu další bič dámy povinností a jít dál. A za chvíli jsem měl dost odvahy k domu, který dávám. Dům je krásná pošťák více a více přitahuje mě. Zvony jsem našel její jméno a vystoupil po schodech ke dveřím. Několikrát jsem se zhluboka nadechl a zazvonil. Slyšel jsem rychlé kroky, a všiml si, že kukátko potemněla chvíli, jako někdo, kdo v něm. Byl to jasný hlas ... "Počkej!" Myslel jsem si, budu čekat, a čekala. I po více než čekali na okamžik, objevily tři možná čtyři minuty jako hodiny. Pak se otevřely dveře a tam stála. Nechtěla zveřejnit, ale škola uniformičku krátký střapatý culíčky, sukně, že sotva se vztahuje základy, díval zpod bílé Cutter punčochy. Zadržel dech, zpocené dlaně a bušení srdce.
provinile sklonil hlavu a maloval řasy zvedla oči a zašeptala: "Já ztratit? " A co jsem mohl udělat, aby nejen pohybovat, pokud máte ruku na stěnu, prohnula záda, hýždě a vyšpulila druhou ruku, zvedla sukni, oblékla "na čepeli." Stál jsem přikovaný na místě, díval se na pěkné kulaté zadek, pod mírně roztaženými stehny rozpukala baculatá růžová broskev. Otočila se ke mně, zavřela oči, roztáhla nohy trochu, ale také zvýšila tlačil jeho rozkvětu skořápky a další a břicho oběma rukama proti zdi tak, aby její záda byla téměř vodorovná.
jsem rozšířil můj koledování Velikonoce je hit, "oww," zasténala sladká . Znovu a znovu jsem udeřil, jako kdyby v bolestech, zasyčela. Začal jsem se vzrušovat a po několika šlehancích jsem nechal vajíček a začal bít své holé ruce. Najednou jsem přemýšlel, jestli to nebylo přehánět penis tlačil mě do zadku, a to bylo docela červený zadek. Zastavil jsem se. Pohladil její zadeček a určitě bolestivé pouting po prcince. Nenechte se napřímil se provinilý výraz a přinesl koš vajíček. Ona by mi nedovolí vybrat, ale zvolil a podal mi ji. Poděkoval jsem mu a přál si nádhernou dovolenou a já jsem opustil omámený.
domů po obědě, jsem šel na procházku, ale nemohla jsem vyhnat Hlava této úžasné zadku, kvůli které jsem se spálil pravou ruku. Po návratu z procházky, našel jsem "to" od vejce "to" vzala ho za ruku a začal se otočit a vzpomínat. Nebylo nic navíc, až později, že to bylo psáno v počtu markerů. Podruhé dnes se mi buší srdce, jsem si vzal číslo mobilního telefonu, psaný na tom "Je mi líto, pokud to její zadek bolí." Na chvíli jsem se zadíval na obrazovku, ale po chvíli jsem položil telefon a šel k počítači. . "Píp-píp, zazvonil telefon a málem jsem vyskočila a běžela k telefonu jsem otevřel zprávu:." .. Bolí to hodně, ale od té doby jsem zlobivý, vydělal jsem to "Ale je to opravdu bolí, a mám něco Namažte krém :-) "To byla výzva, okamžitě jsem odepsal," nechci, aby ho pomazat ode mne ano, pro "" píp-píp "mobil ..." a vy byste zlobivá zlobivá holka jako já rozmazaný mít "" Proč ne ... když mi slíbíš, že jsme pěkné "......" 15 minut "
Po čtvrthodině znovu zazvonil jsem a je to opravdu otevřela své" zlobivé pošťák "rock vytáhl vyšpulila zadeček a řekl:" Podívej se, jak to vypadá .. "Ve skutečnosti je. No hýždě byly viditelné otisky mých rukou v dopoledních hodinách. vzal ji za ruku, objal a políbil ji. Šli jsme do koupelny, kde jsme běželi vanu a tentokrát hrál velmi opatrní s ním. Když jsme se osušil, Odnesl jsem ji do ložnice, kde si lehla na břicho a měl ji maloval krém bolavý zadek. Netřeba dodávat, že nebyl mazaný zadek, ale že příběh přesunul kousek dál.
jít do balíčků na poště, kde se mluví jen komerčně a někdy Poslat odpoledne jsem šel k ní domů. Vím, kde se skrývá pouta, dilda a trubky výprask na zlobivé holky. A také vím, jak to bude po takové výprask dobré a sladké

Comment

Comment:

Tweet