Chceš erotická dobrodružství? Seznam se teď hned.

posted on 29 Oct 2014 09:29 by wealthyfatherla91
Poté, co na sobě, Shaun vedl Sharon zpět do strany, aby se napil. Silný míchaný nápoj skončil v ruce. Když klopýtal kolem strana je tápal každý, zatímco se snaží "být přátelský" a hovořit se všemi jejími krásnými novými kamarády, co začal být trochu mlhavé, a další věc, kterou Sharon věděl, že to bylo denní světlo a ona spala na Shaun v podlaze.

Kdyby se omdlel z roofie, že nějaký chlap uklouzl ve svém pití, Sharon by si pamatoval, že život strany. Každý, kdo se dostal k tanci s ní a cítit její tělo tak, jak by chtěl. Ona by si pamatoval bytí přetažením do špinavé strany koupelně Dave na improvizované "rozeznat" sezení jak to nazýval. Po líbání na chvíli Dave začal sát její tituly a prstoklad její kundička. Sharon mohli připomenout, že se dostala na kolena úplně sama v té špinavé koupelně. Udělala to, protože chtěla ochutnat více cum. Ona by si všimli, Shaun přichází v koupelně s kamerou a natáčí své sání na Dave penis. Udělali vypadala přímo do kamery a prosit o jeho semene., Který okamžitě vystřelil do její čekající otevřenými ústy. Poté, co spolkl doušek horkého semene řekl Dave Sharon sát na její vlastní bradavky. Jeden po druhém zvedla prsa oběma rukama, aby ji cocksucking rty. Dave opravdu miloval její plné sexy rty a chtěl Shaun získat nějaké dobré záběry z jejího uslintané nad její prsa. To vytáhl fandit z velkého davu, který byl peering v otevřenými dveřmi. Sharon jen se zasmála, když si všimla jejich pohledu.

V této době strana zemřel trochu. To znamená, že kluci kopali spoustu lidí, aby se mohli dostat ošklivé s velkým Titted děvka. Shaun vedl Sharon kolem domu s Davem natáčení, jako by dělali prohlídku. V jedné ložnici se pár kluků, kteří ubýval vidět strip show. Dave dostal jí nové oblečení a řekl jí, aby ji na pro show. Pořád stejná To mě poser boty, ale teď se dostala do teplé růžové minisukni a odpovídající trubky nahoře. Oba byli pár příliš malé velikosti, takže Shaun měl pomoci věci její prsa na vrcholu. Ona také dotkla se její rtěnka kartáčované vlasy trochu. Kluci dostali obrovský smích z sledoval ji kartáč vlasy http://social.xfire.com/blog/barbarousviewpo62/11910963/ s kartáčem na housedog je. Shaun byl rád, že ona není zpochybňována jeho žádost a měnit přímo před každého. Byla plně vědom fotoaparátu a dokonce začínají plnit a snaží se chovat jako roztomilá holčička. Dali na nějaké Jay-Z a Sharon začal tancovat po pokoji. Kdykoliv se dostala blízko u kluků byla popadl a volal jména.

Odizolování trvalo asi 5 minut, jak jeden člověk dostal frustrovaný a vytrhl horní trubky dolů. Když se její prsa vyskočila a dala se submisivní trochu plakat kluci všichni věděli, že to bylo na. Další chlap vytáhl láhev dětského oleje, který se stříká po celé její prsa a zadek. Její outfit se žádný stát jedním obtočí kus teplé růžové látky, která šla kolem pasu. Bylo jí řečeno, aby vetřete olej po celé její prsa a potřást jim kolem. Než si to věděla, že se sklonil nad konferenčním stolkem dostat prdeli cizincem. Sharon měl jen sex na psí polohy několikrát, ale měla pocit, jako by se chystal cum hned. To by mohlo být její nejoblíbenější věděl věc. Shaun řekl všechny ty lidi nosit kondomy, zatímco oni se jí v prdeli. Počínaje s klukama v této místnosti Sharon byl v prdeli nejméně 20 černých kluků, kteří se zdálo být otáčení dovnitř a ven z místnosti. Zvuk postele bít do zdi byly pouze přehluší y Sharon křičet rozkoší. Ani jeden chlápek chtěl ztrácet svůj náklad v kondomu, takže tvoří hru. Oni by se jejich naplněné kondomy a vázat uzle v nich, aby se zabránilo úniku. Pak z celé místnosti, že by hodit na Sharon. To se nestalo rozbít jako balón, ale spíše jen jako legrační věc pro kameru. Samozřejmě, když Sharon dostal kondom jí bylo řečeno, rozbít jej otevřít a pít cum. Udělala to bez problému, opravdu si začínal myslet, jako by potřebovala jíst tolik spermií, jak jen mohla.

Dave udělal poznámku o její kočička vlasy, které nesedělo s jedním z ostatních kluků. Popadl Sharon ruku ji vzal do své koupelny a pokračoval na holení kundičku v čistotě ve sprše. Poté, co udělal se obrátil na vodu a strčil penis do úst. Po několika minutách se ovinul ruku ve vlasech a opravdu začalo bušit ústa. Nejlepší část byla po požití jeho zatížení Sharon zhroutil zpět do vany na její zadek. Není chybí velkou příležitost mu řekl Sharon se pohybovat a začal močit na její prsa. Shaun má některé skvělé záběry to, jak stál na dřezu, aby se ptačí oko. Po sprchování rychle Sharon byl vzat zpátky do ložnice a olejem znovu. Stál tam úplně nahá Sharon bylo řečeno, lízat její prsa a prosit někoho, kdo by Tit šukat. Jen pár vteřin poté, co začala prosit jeden člověk hodil ji na postel a pokračoval zvrátit tit šukat, že ISM jeho koule a kretén se opírá o Šarona tváři.

V příštích několika hodinách kluci se zase kurva Sharon ústa, prsa a kundičku, Shaun jim řekl, že nebude šukat zadek, protože on měl plány pro něj.

Takže, když prim a správné Sharon probudil ráno úplně nahá, že neměl tušení, co se děje. Matně si vzpomněl, blbnout s Shauna, ale všechno ostatní je velmi rozmazaný jako sen. S čůrat opravdu špatný Sharon běžel do koupelny a vykřikla, když se podívala do zrcadla. Nějak se jí měla Frat dopisy napsané na jejích prsou! "Z" na její levé oko, a "B" na její pravé straně. Škoda, že nemohl vidět stejný nápis na obou stranách její kretén. Kluci byli všichni vzít stovky snímků se svým novým "přítele". Tam byly záběry z jejího postavení se skupinami kluků při sání na její značených prsa. Zblízka záběry z ní s velkým kohout mezi ní napsané na džbány. Velký jeden z ní dostat prdeli zezadu při pohledu úžina dopředu na kameru a promítání svého prsteníčku. Když už mluvíme o prsteník, každý kluk chtěl pár záběrů z jejich tvrdé kohouty jsou v držení její prsten-oděné rukou. Všechny tyto byly provedeny s velkým úsměvem od Sharon. No, myslím, že jste nemohli vidět ji s úsměvem na záběry, které byly pořízeny z tváře zblízka na její označené kretén. V té chvíli Shaun se díval na všechny ty záběry na jeho notebooku.

Další šok Sharon byla skutečnost, že neměla a kočička http://vagueitem7111.jigsy.com/entries/general/tou%C5%BE%C3%AD%C5%A1-po-dobr%C3%A9-erotick%C3%A9-seznamce vlasy. Hluboko její první reakce byla, jak dobře si myslela, že to vypadalo a jak čistý to cítil. Zpět na Shaun pokoji Sharon byl zoufalý najít šaty a odejít. "Sakra, co se stalo včera v noci!" ptala se sama sebe v panice. To je, když Shaun přišel zpět do místnosti. "Dobré ráno," řekl k ženě, která se snažila zakrýt její dostatek prsa s její malé ruce. "Kde jsou moje šaty?" zeptala se. "No, nejsem si jistý, ale tady můžete nosit tohle." Shaun vyrábí malý vrchol bílý páskové nádrže a některé malé děvče jean šortky. Ve snaze zakrýt Sharon rychle vytáhl na úzkých sedmikráska Duks šortky spolu s velikostí 2 příliš malé horní nádrž. Horní neudělal nic, aby obsahoval její obří kozy a opilý kolem s každým pohybem si vzala.

Pokud jí věnována pozornost Sharon by si všimli, co tílko řekl na to. Zpět měl v červenými písmeny slova "ZB Bitch", a přední černými písmeny ať všichni vědí, že si myslel, "na velikosti záleží"

"Musím se dostat domů ke své rodině, je sobota!" "Ne, to nechci dělat, že" odpověděl Shaun. Zavolejte svého manžela a řekněte mu, že se necítí dobře, a kteří se rozhodnou zůstat v domě svého přítele na chvíli. To je, když Sharon vysvětluje skutečnost, že žila velmi daleko a zůstali na místě v bytě během týdne. Shaun byl vzteky bez sebe! Věděl, jak moc jednodušší to bude do prdele tu dívku, aniž by její manžel stojí v cestě.

Sharon nevěděla, proč tam stále byl, nebo proč ona cítila, že potřebuje, aby vysvětlil svou situaci Shaun. Pravda je známý hluboko Sharon možná chtěl zůstat s Shauna, i když jen na pár minut. Nemohla uvěřit tomu, co se stalo, a byl velmi rozrušený podvádí svého manžela. Přesto, část její mysli se vkrádá zpět do paměti mysli rozbití orgasmu, že Shaun ji dal. Nemluvě o hrubý způsob, jak ji ji ovládal, a přinutil ji sníst jeho sperma. Najednou Sharon si všiml, že ona byla nevědomky třela nohy k sobě a olizuje si rty, když mluví se Shaunem.

"Ne!" "Musím jít" řekla Sharon na sebe, když kráčela ke dveřím. Než vyrazíte, měli byste to vidět, a rozhodnout, zda chcete, aby váš manžel ji vidět také. Shaun podal Sharon obrázek. Když ho uviděla, zalapala po dechu a málem omdlela. To bylo velmi jasné a spíše příjemné snímek z ní na ni věděl špinavé koupelně sání Dave penis. Její prsa byly tlačil nahoru ven přes bikini top a ona byla kroucení její pravou bradavku jednou rukou, zatímco si hraje s její kundička v druhé. Tam byl slintat visící don z bradě a ona měla velmi soustředěný a vážný výraz v jejích očích.

"Necháte-li budu mít jinou možnost, než tento email vám manžel" "jsem dostal e-mail z vaší peněženky" Shaun nechal jeho slova potopit se do ní. Sharon se obrátil na rohu a díval se na obrázek. Aniž by si to uvědomovali, že byla znovu olízl rty a nervózně ve svých šortkách. "Co to k čertu!" pomyslela si, jak by to špinavá věc se otočila takhle? Nemohla uvěřit, že její bolavé a oteklé kočička byla stále velmi mokrá. Najednou ucítila pár rukou začnou třít ramena. Tlak se cítil opravdu dobře a než se nadála Shaun líbal její krk a uši. Začala na rock a sténat, zatímco tlačí její zadek zpátky na knedlík v jeho šortkách. Obraz spadl na zem jako Shaun začal masírovat její obří kozy. Vyklenutí záda a objala ho kolem krku Sharon odstoupil s tím, že ona byla příliš nadržený na to, aby dovnitř

Pomyslela si, že udělala to s ním už jednou, takže to, co na tom záleží, kdo minule udělat? Instinkt jí dostat na kolena. Shaun byl ohromen její nadšení pro sání a to, co chybělo v dovednosti byl tvořen v energii. Shaun si pomyslel, že se bude líbit školení ji hluboko v krku jeho penis. Tahání se jí šortky, Shaun položil ji na pohovku a začal lízat její kundu. To bylo také Sharon nový a měl ji kňučel jako pes během několika minut. Shaun ji pak vstal a vytáhl její prsa z vrcholu košili. Ohýbání ji v pase ji moc v prdeli po dobu 20 minut dává jí další dva orgasmy, zatímco její prsa třásly kolem sebe.

Přestávky jednou za čas Sharon mám v prdeli Shaun několikrát po celý den. Na jednom místě připomněl jí zavolat jejího manžela. Pomocí svého mobilního telefonu vymyslela nějakou výmluvu o nevolnost a mdloby. Její manžel řekl, že se obává, b8ut předpokládal, že to bylo něco takového. Kdyby jen věděl, že jeho věrná žena mluvila na něj docela dost cum stále vlevo v ústech a Shaun je obrovský penis pohřben do její zadek. Ano, to je http://independent.academia.edu/DwightBrocke/Posts pravda. Zatímco kurva její Shaun začal se držet jeho lubed up prsty Šarona zadku, a ona byla opravdu líbí. Byla vyděšená, že má péro v její zadek, bur, ona byla tak kurva nadržený a touží dělat to, co Shaun řekla, že ať to zkusí. Je to opravdu bolelo na první pohled a zeptala se ho zastavit. Po chvíli se však, bolest proměnila v hřejivý pocit a ona měla její první anální orgasmus. Ona omdlela a probudila s rukama spoutanýma za zády, zatímco Shaun stále bušilo její zadek.

TBC

Comment

Comment:

Tweet